Oferujemy Państwu serwis oraz montaż zakupionych u nas drzwi, okien oraz rolet.

EURO PROSTE i ZAOKRĄGLONE

System pięciokomorowy o szerokości profili 70 mm – okna o najwyższych parametrach technicznych i użytkowych w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem. Występuje w dwóch wariantach: nielicujący i półlicujący.

Zastosowanie w oknach profili Rehau-Euro-Design 70 to niemal nieograniczona paleta możliwości rozwiązań - wyboru kolorystyki i kształtu. Pięciokomorowa budowa wykorzystująca izolacyjne właściwości powietrza oraz 70 milimetrowa szerokość profili gwarantuje najlepsze parametry termoizolacyjne. Okna z systemu Rehau-Euro-Design 70 polecamy szczególnie do domów niskoenergetycznych, termomodernizacji i inwestycji o podwyższonym standardzie. Nowoczesny design nadaje oknom wykonanym z tych profili profesjonalny wygląd. Dodatkowym atutem jest niższa niż w innych systemach pięciokomorowych ościeżnica dająca maksymalne doświetlenie pomieszczenia mieszkalnego i optycznie smukły wygląd okna.

Nowoczesne wzornictwo Okna z profili Rehau-EURO-Design 70 mają elegancki wygląd i harmonijną sylwetkę uzyskaną dzięki zaokrąglonym krawędziom i skosom profili – (ościeżnica: R3, 20°; skrzydło na zewnątrz: R15, 20°, skrzydło wewnątrz: R4, 90°). 20 mm nakładka wrębu chroni krawędź szyby zespolonej przed szkodliwym promieniowaniem UV. Minimalizuje to niebezpieczeństwo uszkodzenia ramki i w konsekwencji tzw. "pocenia się" szyby. Gładkie powierzchnie zewnętrzne i łagodne kontury sprawiają, że okna wykonane z profili Rehau-EURO-Design 70 dobrze prezentują się w każdym budynku.

Podwyższona izolacyjność termiczna i doskonała szczelność Wysoka energooszczędność okien wykonanych z tych profili pozwala zmniejszyć koszty ogrzewania, co pośrednio wpływa na ochronę środowiska. Dzięki 20 mm nakładce wrębu ościeżnicy uzyskujemy po zewnętrznej stronie 7 mm powierzchnię przylegania uszczelki, która w połączeniu z wewnętrzną 8 mm doskonale chroni przed przeciągami, kurzem i przenikaniem wody opadowej (grupy obciążeniowe A, B i C).

Izolacyjność akustyczna Zastosowanie odpowiednich szyb zespolonych do 41 mm grubości zapewnia idealną ochronę przed hałasem z zewnątrz. Takie okna spełniają ekstremalne oczekiwania odnośnie izolacyjności akustycznej, nawet do klasy izolacyjności dźwiękowej 5.

Stabilność i trwałość Użyte do produkcji profili, sprawdzone w technice okiennej tworzywo RAU‑PVC i solidne, ocynkowane zbrojenie stalowe, o dużym przekroju gwarantuje trwałość oraz wysoką stabilność okien. Części nośne okuć mocowane są przez trzy ścianki z PCV lub dodatkowo przez zbrojenie stalowe. Zapewnia to pewne przenoszenie obciążeń spowodowanych ciężarem skrzydła.

Komfort obsługi Okna z systemu Rehau-Euro-Design 70 są łatwe w obsłudze. 3 mm szczelina między skrzydłem a ościeżnicą gwarantuje wysoką skuteczność funkcjonowania okna. W połączeniu z okuciami firmy Roto dają się bardzo lekko otwierać i zamykać. Dzięki skróceniu ścianki na zewnętrznej stronie skrzydła nie ma problemów z otwieraniem okien o małych wymiarach. Gładka, ukośna podstawa wrębu ościeżnicy ułatwia czyszczenie okien.

Zabezpieczenie antywłamaniowe Konstrukcja profili okiennych Rehau umożliwia zastosowanie specjalnych wzmocnionych elementów okuć oraz innych rozwiązań zapobiegających włamaniom (zabezpieczenie antywłamaniowe: do klasy 3).


Biuro Handlowe w Bielsku Białej
w trakcie zmiany lokalizacji
klientów obsługujemy
pod nr tel 33 860 21 72
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9,00-17,00
e-mail paxpolbielsko@poczta.onet.pl

Biuro Handlowe w Żywcu
ul. Dworcowa 2
34-300 Żywiec
Tel / fax 033 860 21 72
e-mail paxpol@poczta.onet.pl