Oferujemy Państwu serwis oraz montaż zakupionych u nas drzwi, okien oraz rolet.


REHAU BASIC

System trójkomorowy o szerokości profili 60 mm – wysoka jakość za dobrą cenę.

Okna wykonane z profili Rehau-Basic-Design są odpowiedzią na potrzeby klientów indywidualnych i instytucjonalnych, którzy oczekują od producenta wysokiej jakości, nowoczesnych rozwiązań technologicznych łączących się z korzyściami ekonomicznymi. Uwzględniając różnorodne upodobania estetyczne klientów wzbogaciliśmy ofertę o okna ze skrzydłem zaokrąglonym.

Nowoczesne wzornictwo Atrakcyjny wygląd, gładkie powierzchnie zewnętrzne i łagodne kontury sprawiają, że okna wykonane z profili Rehau-Basic-Design tworzą harmonijną całość z każdym budynkiem.

Szczelność i izolacyjność termiczna Dzięki zastosowaniu dwóch uszczelek o szerokich powierzchniach przylegania do skrzydła i ościeżnicy okna te doskonale chronią przed przeciągami, kurzem, wodą i zapewniają dobrą izolacyjność termiczną.

Izolacyjność akustyczna
Użycie w naszych oknach odpowiedniego rodzaju szyb zespolonych firmy Pilkington pozwala na uzyskanie optymalnej ochrony przed hałasem.

Stabilność i trwałość Użyte do produkcji profili, sprawdzone w technice okiennej tworzywo RAU‑PVC oraz solidne, ocynkowane zbrojenie stalowe o dużym przekroju gwarantuje trwałość i wysoką stabilność okien.

Komfort obsługi Połączenie w oknach systemu Rehau-Basic-Design z okuciami firmy Roto gwarantuje łatwość obsługi, dają się niezwykle lekko otwierać i zamykać. Gładka ukośna podstawa wrębu ościeżnicy ułatwia czyszczenie okien.

Zabezpieczenie antywłamaniowe Konstrukcja profili okiennych Rehau umożliwia zastosowanie specjalnych wzmocnionych elementów okuć oraz innych rozwiązań zapobiegających włamaniom.


Biuro Handlowe w Bielsku Białej
w trakcie zmiany lokalizacji
klientów obsługujemy
pod nr tel 33 860 21 72
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9,00-17,00
e-mail paxpolbielsko@poczta.onet.pl

Biuro Handlowe w Żywcu
ul. Dworcowa 2
34-300 Żywiec
Tel / fax 033 860 21 72
e-mail paxpol@poczta.onet.pl